SNOWMAGEDON

SNOWMAGEDON to już 4 edycja zawodów snowboardowo – narciarskich, które odbywają się na grani Małych Pienin. Zasada jest prosta – kto pierwszy na dole, ten wygrywa. Bez ustalonej trasy, bez pomiaru czasu a najważniejsze bez spiny ! Termin SNOWMAGEDONU nie jest stały. Ustalany jest na podstawie prognoz – chcemy, aby zjazd obył się w naprawdę zimowych warunkach. O terminie startu informujemy na około tydzień przed eventem.

JAK TO WSZYSTKO BĘDZIE WYGLĄDAŁO ?

SNOWMAGEDON to już 4 edycja zawodów snowboardowo -narciarskich oraz największej imprezy plenerowej w Pieninach .
Nie musisz uczestniczyć w zawodach – przyjdź, pokibicuj i poimprezuj z nami do białego rana / impreza odbywa się przy scenie plenerowej obok parkingu Homole w Jaworkach /

Zjazd odbywa się z grani Małych Pienin. Zasada jest prosta – kto pierwszy na dole, ten wygrywa. Bez ustalonej trasy, bez pomiaru czasu a najważniejsze bez spiny ! Termin SNOWMAGEDONU nie jest stały. Ustalany jest na podstawie prognoz – chcemy, aby zjazd obył się w naprawdę zimowych warunkach. O terminie startu informujemy na około tydzień przed eventem.

JAK TO WSZYSTKO BĘDZIE WYGLĄDAŁO ?

Spotykamy się o godzinie 19.00 w biurze zawodów w schronisku pod Durbaszką, gdzie nastąpi odprawa zawodników. Po odprawie, docieramy na miejsce startu – szczyt Durbaszki. Startujemy w pełnych ciemnościach – więc czołówki muszą znaleźć się w wyposażeniu obowiązkowym. Wygrywa osoba, która jako pierwsza dotrze do mety, usytuowanej na parkingu Homole. Oprócz wiecznej chwały, na mecie będzie czekał na Was ognisko, ciepła szama i dobra muza ! Dokładna data nie jest znana – po zapisie poinformujemy Cię SMSem o planowanym terminie startu.

Chcesz startować lub wbić się na imprezę – wypełnij poniższy link / tylko osoby z listy będą mogły dostać się na teren imprezy /

ZAPISY:

Formularz zapisów

Koszt przy zapisie do 31.12.2024

wjazd zawody + impreza – 30 zł
wjazd impreza – 25 zł

Koszt przy zapisie po 31.12.2024

wjazd zawody + impreza – 40 zł
wjazd impreza – 30 zł

INFORMACJE I REZERWACJE

Tel: 692 598 348
info@mountain-touch.pl

 • Termin

  • zima 2024
 • Cena

  Koszt przy zapisie do 31.12.2024

  wjazd zawody + impreza – 30 zł
  wjazd impreza – 25 zł

  Koszt przy zapisie po 31.12.2024

  wjazd zawody + impreza – 40 zł
  wjazd impreza – 30 zł